درباره ما

کالالاین ،دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت ، معدن و تجارت  و مرکز توسعه تجارت الکترونیکی میباشد که خریدی مطمئن ، کالای اصل ، صحیح و سالم را برای شما به ارمغان می آورد.

فروشگاه اینترنتی کالالاین به منظور ارائه خدمات بهتر و سهولت خرید برای مشتریان گرانقدر خود، امکان خرید اینترنتی را فراهم کرده است. کمبود وقت در دنیای پرمشغله و پرهیاهوی امروز ، مردم را بر آن وا میدارد تا از حداکثر وقت خود استفاده کرده و نیازهای خود را به صورت اینترنتی فراهم کنند.کالالاین به منظور ارزش گذاری به وقت مشتریان خود ، امکان بررسی و مقایسه محصولات ، مطالعه و بررسی عکسهای هر محصول را ایجاد کرده است.

فروشگاه اینترنتی کالالاین ، چند اصل مهم را در راستای اعتماد سازی و ایجاد مشتریان وفادار ، سرلوحه اقدامات و فعالیت های خود قرار داده است.

اصل اول :

ارائه کالای اصل با گارانتی تمامی محصولات (تمامی سفارشات به صورت سیستماتیک به واحد ارسال سفارشات ارسال شده و کالا از انبار مرکزی فروشگاه اینترنتی کالالاین به محل مشتری ارسال میگردد)

اصل دوم :

امکان خرید تلفنی  

و پرداخت نصف مبلغ کالا (فقط مشتریان تهران ) از طریق کارت به کارت  ( به شماره کارت جناب آقای احسان یوسفی 502229..... ادیت شود  ) ، و پرداخت الباقی مبلغ ،درب منزل پس از رویت کالا و کنترل سلامت آن ، و پرداخت در دستگاه کارت خوان سیار

 امکان خرید اینترنتی

و پرداخت از طریق درگاه بانک ملت (نماد اعتماد الکترونیکی و درگاه بانک با مجوز رسمی از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران)

اصل سوم :

تضمین پایین ترین قیمت کالای اصل و آکبند شرکتی با گارانتی (به علت حجم عمده فروش ، تمامی قیمت ها به قیمت عمده فروشی میباشد)

اصل چهارم :

ارسال سریع با تیم حرفه ای ارسال و جابه جایی لوازم خانگی به صورت تضمینی

اصل پنجم:

نصب رایگان محصولات و هماهنگی نصب محصولات به صورت سیستماتیک

(تمام مراحل نصب و ارسال تکنیسین نصب به عهده کالالاین است و مشتری هیچ گونه کاری برای هماهنگی نصب نباید انجام بدهد)