گردنبند با کریستال های دایروی سواروسکی

توضیحات

کریستالهای سواروسکی در اتریش تولید می شوند. در سال 1892 دانیل سواروسکی دستگاهی برای برش دقیق، زیبا و با کیفیت کریستالهایی که از سنگ کوارتز، ماسه و مواد معدنی ساخته می شوند اختراع کرد. ترکیب صحیح این مواد به عنوان راز کارخانه سواروسکی باقی مانده است. این روند ساخت مخصوص باعث بالاترین درجه دقت می شود که کریستالهایی همانند الماس را تولید میکند. برای 5 نسل، خانواده سواروسکی ساخت کریستالها را خارج از کارخانه اصلی در اتریش به صورت موروثی ادامه دادند.

 

 روش تولید و پردازش مواد معدنی، فاکتور مهمی در کیفیت کریستالهای نهایی است. سواروسکی فقط از بهترین مواد برای تولید و تراش جواهرات مد استفاده می کند به طوری که در جهان به دلیل درخشش و ارزششان مشهور هستند. تولید ممتاز، مواد استفاده شده، برش دقیق و صیقل دادن چیزی هستند که کریستالهای سواروسکی را از کارهای شیشه ای دیگر جدا می کنند. با توجه به سواروسکی، بریدن سخت مواد معدنی مانند کریستال و سنگهای قیمتی که صدها سطوح با جهتهای مختلف دارند فرایندی بسیار پیچیده است. هر جهت از نور منعکس شده، باید ابتدا بوسیله کامپیوتر محاسبه شود سپس در حالت سه بعدی شبیه سازی شود، بهینه سازی شود و نهایتا به برنامه کنترل برای دستگاههای پیچیده تبدیل شود.

با جواهرات کریستال سواروسکی باید مانند جواهرات دیگر رفتار کرد. جلوگیری از در معرض آب قرار گرفتن کریستالها، مواد شیمیایی و رفتارهای خشن کاری یا ورزشی. همیشه قبل از شنا کردن، جواهرات کریستال سواروسکی را از خود جدا کنید و بعد از انجام شستشو آنها به تن کنید. برای تمیز کردن و جلا دادن جواهرات سواروسکی از صابون نرم، آب و پارچه نرم استفاده کنید. در صورت امکان کریستالهای سواروسکی را در بسته بندی اصلی آن نگهداری کنید. در صورتی که بسته بندی اصلی وجود ندارد، آنها را در پارچه نرم نگهداری کنید تا در برابر گم شدن کریستالها و خراشیده شدن فلز جواهرات محافظت شوند.

 

 

چگونه می توان اصلی بودن کریستال سواروسکی را تشخیص داد؟
راههای گوناگونی برای تشخیص اصلی بودن کریستالهای سواروسکی از جعلی وجود دارد. در حالی که بعضی راهها فقط با نگاه کردن در کریستال و بسته بندی آن انجام میشوند، بعضی راههای دیگر نیاز به نگاه کردن به کریستال بوسیله ذره بین جواهر سازان دارد تا بتوان جزییات کامل کریستال را دید.

  • نباید هیچ حبابی درون کریستال وجود داشته باشد.
  • کریستالهای سواروسکی درخششی مانند الماس دارند که خیلی بیشتر از درخشش کریستالهای معمولی است.
  • کریستالهای سواروسکی در اندازه و برش یکسان هستند چون با دستگاه ساخته می شوند.
  • کریستالهایی که رنگ یکسان دارند و از این نظر در یک خانواده قرار می گیرند، مانند یکدیگر هستند.
  • خراشیدگی روی سطح کریستال یا یک درخشش روغنی، نشانی از یک کریستال جعلی است.
  • کریستالهای سواروسکی به صورت سنگهای آزاد فروخته می شوند و بین آنها سیم کشی نشده است.
  • همه سطوح کریستال سواروسکی نقطه مشترک رو به بالا دارند

محصول حاضر اورجینال بوده، در پنج رنگ مختلف طراحی گردیده است.

 

در این محصول از آلیاژ رودیوم و روکش طلا و همچنینکریستال های سواروسکی استفاده شده است.

مشخصات

مشخصات

مناسب برای

بانوان

برند

سواروسکی

نوع

گردنبند

جنس فلز

آلیاژ رودیوم با روکش طلا

جنس کریستال

سواروسکی

ابعاد

زنجیر: 40 سانتی متر آویز: 4.5*2.5 سانتی متر

نقد و بررسی مشتریان

امتیاز :